Za plaćanje školske kuhinje i druga plaćanja upotrebljavajte

IBAN OŠ "Retfala":

HR05 2500 0091 1020 1231 4

Više o plaćanju kuhinje na:

POPIS UDŽBENIKA

Prilažemo vam popis udžbenika za školsku godinu 2016./2017.

RAZGOVORI UGODNI

- Učitelji Martina Matijević, Maja Holoker, Radojka Podunavac, Ivona Ferić, Dijana Kovaček, Spomenka Grgić, Ljubica Potkovac, Sandra Vehabović, Irena Čerba, Sanda Slivac, Mirko Andrić, Mario Brozd, Goran Matasović i Luka Rimac te pedagoginja Mirjana Žnidaršić

. Sanda Ham, hrvatska jezikoslovka:
PRIVATNI JE JEZIK INTIMA, JAVNI JE ZAJEDNIŠTVO

- Ines Banjari, predavač na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu u Osijeku

« Srpanj 2017 »

Literarni radovi u šk. god. 2011./2012.

Na ovoj stranici objavljivat ćemo literarne radove naših učenika. Nastojat ćemo da to budu oni najbolji. No povremeno ćemo uvrstiti i one radove koji su jednostavno zanimljivi, čak i kad ih ne budemo smatrali potpuno dorađenim, kako bismo kod ostalih učenika potaknuli maštovitost, razmišljanje o određenih književnim i životnim temama i dr.

Nadamo se da će vam se ova stranica svidjeti i da ćete svojim komentarima i pohvalama biti poticaj svim našim literatima.

Pogledaj priloge.

Literarni radovi u šk. god. 2010./2011.

Pogledaj priloge.

Pomakni dolje Obriši dokument Anja_Getos,_Prica_o_jednom_tavanu,_baki_i_prijateljstvu.doc Anja Getos, Prica o jednom tavanu, baki i prijateljstvu.doc
Pomakni gore Pomakni dolje Obriši dokument ASTRID KALAZIĆ Glas iz podruma.doc ASTRID KALAZIĆ Glas iz podruma.doc
Pomakni gore Pomakni dolje Obriši dokument DAVOR HERCEG - Bakin tavan.doc DAVOR HERCEG - Bakin tavan.doc