Školska kuhinja

Za plaćanje školske kuhinje i druga plaćanja upotrebljavajte

IBAN OŠ "Retfala":

HR05 2500 0091 1020 1231 4

Više o plaćanju kuhinje na:

POPIS UDŽBENIKA

Prilažemo vam popis udžbenika za školsku godinu 2016./2017.

RAZGOVORI UGODNI

- Učitelji Martina Matijević, Maja Holoker, Radojka Podunavac, Ivona Ferić, Dijana Kovaček, Spomenka Grgić, Ljubica Potkovac, Sandra Vehabović, Irena Čerba, Sanda Slivac, Mirko Andrić, Mario Brozd, Goran Matasović i Luka Rimac te pedagoginja Mirjana Žnidaršić

. Sanda Ham, hrvatska jezikoslovka:
PRIVATNI JE JEZIK INTIMA, JAVNI JE ZAJEDNIŠTVO

- Ines Banjari, predavač na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu u Osijeku

« Srpanj 2017 »

Školska kuhinja

Prema Zakonu o fiskalnoj odgovornosti dužni smo utvrditi i poštivati proceduru plaćanja školske kuhinje te smo utvrdili sljedeće:

1. Školska kuhinja se plaća do 20. u mjesecu za tekući mjesec isključivo općom uplatnicom na žiro-račun škole: HR05 2500009-1102012314, a u pozivu na broj se upisuje OIB učenika.

2. Ako roditelj ima više djece koja se hrane može  kuhinju uplatiti jednom uplatnicom, upisuje se OIB samo jednog djeteta, ali se uplatnica mora dati na uvid svakom razredniku.

3. Potvrdu o uplaćenoj kuhinji učenik ili roditelj dužan je donijeti u Školu i pokazati na uvid isključivo razredniku najkasnije do 25. u mjesecu za tekući mjesec. Ukoliko to ne učine, učenik neće biti u mogućnosti dalje se hraniti dok ne podmiri obveze.

4. Kuhinja se plaća za cijeli mjesec i roditelj ne može samostalno odlučiti o neplaćanju mliječnih obroka za dane kada dijete nije bilo u školi. Jedino u slučaju dužeg izostanka iz škole, ako se unaprijed razredniku otkaže, moguć je dogovor plaćanje školske kuhinje za manji broj dana.

Jelovnik i cijena školske kuhinje objavljuju se na

web-stranici Škole: http://www.os-retfala-os.skole.hr

IBAN OŠ "Retfala": HR05 2500 0091 1020 1231 4

Prilažemo vam primjer uplatnice za lipanj 2013. Iznos koji je potreban uplatiti za određeni mjesec učenici saznaju putem obavijesti. A možete ih vidjeti i u tablici koja slijedi nakon uplatnice.

MJESEC IZNOS U KN
rujan 75
listopad 95
studeni 105
prosinac 85
siječanj 60
veljača 100
ožujak 115
travanj 65
svibanj 110
lipanj 45

JELOVNIK ŠKOLSKE KUHINJE

22. 5. 2017. - 2. 6. 2017.

Ponedjeljak    -  KLIPIĆ ŠUNKA SIR + JOGURT

Utorak            -  LJEŠNJAK ŠTANGICA + VOĆE