Više o njima i njihovu sprječavanju pogledajte u priloženomu dokumentu koji nam je poslala školska liječnica.

POPIS UDŽBENIKA

Prilažemo vam popis udžbenika za školsku godinu 2017./2018

.

RAZGOVORI UGODNI

- Učitelji Martina Matijević, Maja Holoker, Radojka Podunavac, Ivona Ferić, Dijana Kovaček, Spomenka Grgić, Ljubica Potkovac, Sandra Vehabović, Irena Čerba, Sanda Slivac, Mirko Andrić, Mario Brozd, Goran Matasović i Luka Rimac te pedagoginja Mirjana Žnidaršić

. Sanda Ham, hrvatska jezikoslovka:
PRIVATNI JE JEZIK INTIMA, JAVNI JE ZAJEDNIŠTVO

- Ines Banjari, predavač na Prehrambeno-tehnološkom fakultetu u Osijeku

« Svibanj 2018 »

Naj učenici u 2010./2011. šk. g. - niži razredi

Tijekom mjeseca svibnja, prema ranije donesenim kriterijima, izabrani su naj učenici svih razrednih odjela. Uz nadzor njihovih razrednika, koji su vodili računa da se kriteriji poštuju, izabrali su ih svi učenici određenoga razrednoga odjela.

Isticanjem naj učenika želimo naglasiti njihove pozitivne vrijednosti, i u razrednomu odjelu i u cijeloj školi, te poticati i ostale učenike u ostvarivanju takvih vrijednosti.

Ravnateljica i pedagoginja

- - - - - - - - - - - -

Naj učenik je i Marko Grgić, 4.a (objavljivanje fotografije nije dopušteno).
Naj učenici u 2010./2011. šk. g. - viši razredi

Ravnateljica i pedagoginja