Naši „graničari“ najbolji u državi!

Autor: Marinko Plazibat, 9. 6. 2022.

Na Državnom prvenstvo iz graničara za učenike nižih razreda osnovne škole, održanom u organizaciji Hrvatskoga školskoga sportskog saveza u Vinkovcima 31.5. i 1. 6. 2022., ekipa OŠ „Retfala“ osvojila je prvo mjesto.

Ekipu čine učenici četvrtoga razreda Iva Lea Erić, Katica Jozić, Niko Kraljević, Emanuel Migić, Jonatan Novosel, Sara Pandurić, Robert Rukovanjski, Franka Šmit, Ema Vidaković, Ante Vujić, Lovro Ančić i Fran Vuksanović, a njihova je mentorica učiteljica Sanja Grubešić.

Dejan Vrajić