Odluka o rasporedu i mjestu rada zaposlenika OŠ "Retfala", Osijek

Autor: Marinko Plazibat, 23. 3. 2020.

Republika Hrvatska
Županija Osječko-baranjska
Osnovna škola Retfala
Kapelska 51a, 31000 Osijek
Tel:031/378-011, 378-012
 ikopic@gmail.com

KLASA:003-01/20-01/7-1
URBROJ:2158-23-20-01
Osijek, 20.03.2020.

Sukladno uputi Ministarstva znanosti i obrazovanja od dana 19.3.2020. a vezano uz to što je Vlada Republike Hrvatske donijela Odluku o izmjeni Odluke o obustavi izvođenja nastave u visokim učilištima, srednjim i osnovnim školama te redovnog rada ustanova predškolskog odgoja i obrazovanja i uspostavi nastave na daljinu i s obzirom na to da su od danas na snazi bitno promijenjene okolnosti (Stožer CZ RH je donio nove mjere zaštite od koronavirusa), koje se nisu mogle unaprijed predvidjeti niti spriječiti, ravnatelj Osnovne škole Retfala, Osijek , Igor Kopić donosi

O D L U K U

o rasporedu i mjestu rada zaposlenika Osnovne škole Retfala, Osijek

IZVADAK IZ ODLUKE ZA MREŽNU STRANICU ŠKOLE

2.         Da bi se osigurao prihvat djece razredne nastave kojima su oba roditelja zaposlena te nisu u mogućnosti zbrinuti djecu, roditelji su dužni ravnatelju dati relevantne podatke   o svojim poslodavcima (kontakt telefon, e-mail) kako bi se prevenirala manipulacija obvezom škole.

3.         Djecu, za koju roditelji unaprijed ravnatelju najave da će ih dovesti u školsku zgradu, roditelji su dužni dovesti u 08,00 sati i doći po njih najkasnije do 12,00 sati. Roditelji su dužni djeci pripremiti obrok za užinu. Djeca se smještaju u učionicu razredne  nastave u prizemlju i prate nastavu na HTR 3 s preporučenim razmakom od 2 metra.

7.         Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja i primjenjuje se sve dok Ministarstvo znanosti i obrazovanja ne dostavi Školi upute o prestanku razloga zbog kojih je Odluka donijeta ili neke nove upute koje bitno utječu na provedbu ove Odluke.

Ravnatelj:
Igor Kopić, prof.