Uspješan posjet Vukovaru ISTAKNULI SE PONAŠANJEM I ZNANJEM

Autor: Marinko Plazibat, 11. 11. 2014.

Prošloga tjedna, 6. i 7. studenoga 2014. svi su učenici osmoga razreda naše škole imali terensku nastavu o Domovinskom ratu u Vukovaru. Ovim putem pohvaljujem sve učenike za kulturno ponašanje tijekom oba dana, kao i razrednice Irenu Čerba, Martinu Matijević i Tomislavu Jukić koje su ih lijepo pripremile za ovaj odlazak u Vukovar.

Osobito pohvaljujem Frana Bijelića iz 8.a i Davida Gašu iz 8.c za sudjelovanje u kvizu znanja o Domovinskome ratu, u kojem su osvojili 1. mjesto, pokazavši zavidno znanje, kao i učiteljicu Ljubicu Potkovac, koja ih je pripremala za taj kviz.

Još jednom hvala svim osmašima na kulturnom ponašanju, kojim ste doprinijeli ugledu naše škole.

Ravnateljica Blaženka Jelaš