Sportske igre mladih NAŠI GRANIČARI NAJBOLJI U HRVATSKOJ

Autor: Marinko Plazibat, 23. 9. 2014.

Sportska skupina Graničar, sastavljena od učenika četvrtoga razreda OŠ „Retfala“, vratila se 27. kolovoza 2014. iz Splita kao pobjednik završnoga natjecanja u graničaru uzrasne kategorije trećih i četvrtih razreda, u okviru manifestacije CoCa-Cola Cup Sportske igre mladih (...)

U Splitu se okupilo 16 ekipa iz 16 hrvatskih gradova, a naši graničari odigrali su pet utakmica iz kojih su izašli kao pobjednici i ponijeli naslov prvaka turnira. Prethodno su, 30. travnja 2014., svoje sportske vještine pokazali na natjecanju u Osijeku, također osvojivši prvo mjesto.

Našu su ekipu činili Fran Katić (4.c), Ivan Knježević (4.a), Antonio Mekić (4.a), Petar Orešković (4.b), Marino Primožić (4.b), Veronika Rebuš (4.a), Eva Validžić (4.b), Leonarda Vranješ (4.b) i Ema Car (4.b), a njihova je voditeljica učiteljica Sanje Grubešić.

Kući su se vratili umorni i sretni sa zlatnim odličjem koji se sjajilo na malim, a tako srčanim prsima. Oni dobro znaju da je bavljenje sportom zdravo i stoga zaslužuju sve čestitke.

učiteljica Sanja Grubešić