naši stručni suradnici

Stručno-pedagoška služba

Stručno-pedagoška služba obavlja poslove u vezi s izvođenjem nastavnog plana i programa, neposrednog odgojno-obrazovnog rada s učenicima, aktivnostima u skladu s potrebama i interesima učenika te promicanja stručno-pedagoškog rada Škole, u skladu sa zakonom, provedbenim propisima, godišnjim planom i programom rada škole i školskim kurikulumom.

Mirjana Žnidaršić

pedagoginja

Kontakt: 091/606-8611

Patricia Leko

psihologinja

Kontakt: 091/606-8610

Mihaela Grgić Josić

knjižničarka

Kontakt: mihaela.grgic-josic@skole.hr

Administrativno-tehnička služba

Administrativno-tehnička služba obavlja opće, pravne i kadrovske poslove, računovodstvene i knjigovodstvene poslove, poslove vođenja i čuvanja pedagoške dokumentacije i evidencije, ostvarivanja prava učenika, roditelja i radnika, poslove tehničkog održavanja i rukovanja opremom i uređajima, poslove održavanja čistoće objekata i okoliša te druge poslove u skladu sa zakonom, provedbenim propisima i godišnjim planom i programom rada Škole.

Martina Bagarić

tajnica