> rez5  > natjecanja
Natjecanja

_____________________________________________________ Održan gradski LiDraNo… IDEMO I NA ŽUPANIJSKI

Autor: Marinko Plazibat, 1. 2. 2013.

Napisala: Kristina Čavlović, 6.a

Drugi gradske smotre LiDraNo  2013., na kojem su nastupili učenici u skupnom scenskom i literarnom izrazu, održan je 31. siječnja 2013. u našoj školi. Dan ranije u OŠ „Mladost“ nastupili su učenici sa svojim novinarskim te pojedinačnim scenskim izrazom (...)

Od naših učenika za županijsku smotru izabrani su naša dramska skupina, recitatorica Marija Škojo (7.c) – nastupili su još Hana Lončar (5.b) i Danijel Ranogajec (7.d) – te novinarka Helena Čavlović (8.b).

Na smotri u skupnom dramskom izrazu sudjelovalo je, osim naše, još šest škola: OŠ Franje Krsta Frankopana, OŠ „Mladost“, OŠ sv. Ane, OŠ Tina Ujevića, OŠ Bijelo Brdo i OŠ Franje Krežme. Nastup na županijskoj razini nisu izborile samo posljednje dvije škole. Imena učenika čiji su literarni radovi prošli na županijsku smotru zasad se ne će objaviti.