> rez5  > impresum  > uvodnik
Uvodnik

Što čitati na školskoj web stranici i u KBG-u

Web stranicu Osnovne škole „Retfala“, osim službenih dokumenata (poput vremenika pisanih provjera, rasporeda informacija, različitih obavijesti, natječaja i dr.), ispunjavaju mnogobrojni sadržaji koje uređujemo kao mrežno (web) izdanje KBG-a, našega  školskoga lista. Na internetu je on neprekidno dostupan svima, a sadržaji su mu aktualni tijekom cijele školske godine (pohranjeni u arhivu, i kasnije).

Svi se novi članci objavljuju na naslovnici, u okviru Novosti, ali se svrstavaju i u zasebne rubrike, istaknute u izborniku s lijeve strane. To omogućuju preglednost i brzo pronalaženje traženih članaka. Školski novinari redovito izvještavaju o svim važnijim i zanimljivijim događajima koji se zbivaju u našoj školi, u kojima sudjeluju učenici i učitelji.

Tu su i zanimljivi članci o temama koje zanimaju nas mlade i koje su nam bliske, kao što su tekstovi o Facebooku i internetu, te o glazbi i sportu, a i zabavni sadržaji kao što su „biseri“ koje „provaljujemo“ na nastavi.

Iskreno se nadamo da ćete na našoj stranici, u našemu web školskomu listu uživati, i naći barem nekoliko tekstova koji će vas zainteresirati, koje ne ćete odmah moći prestati čitati, zbog kojih ćete poželjeti saznati više, jer to i jest bit ove stranice – da svi povezani s našom školom i drugi znatiželjnici o njoj saznaju više, i to brže!

Uredništvo