« Prosinac 2021 »

NASTAVA OD 15. STUDENOGA PONOVNO U ŠKOLI, ALI UZ NEKE IZMJENE
Autor: Marinko Plazibat, 12. 11. 2021.

Svi učenici vraćaju se u ponedjeljak, 15.11.2021. u školu i nastava se izvodi po modelu A (uživo). Nastava će se ponovo izvoditi po modelu „mjehurići“, odnosno učenici neće mijenjati učionice. Iznimno, Glazbenu kulturu i Informatiku učenici će imati u učionicama namijenjenim tim predmetima, a te učionice dezinficirat će se svaki odmor.

Hranu će također ponovno dobivati u svoje učionice.

U jutarnju smjenu, od 8 sati, idu 1., 3., 5. i 7. razredi.

U višim razredima (5. - 8.) maske su obavezne. Učenici razredne nastave (1. -  4. razred) maske obavezno nose kada se kreću kroz školu, ali ne u učionicama.

Raspored učionica:

5.a i 6.a = HRVATSKI JEZIK

5.B I 6.B = POVIJEST

5.C I 6.C = STRANI JEZIK

7.A I 8.A = MATEMATIKA

7.B I 8.B = BIOLOGIJA

7.C I 8.C = PREDMETNA NASTAVA.

Razredna nastava se vraća u svoje učionice.

Igor Kopić, ravnatelj