« Prosinac 2021 »

Završen je eTwinning projekt “ Pogled u boje godišnjeg doba”
Autor: Marinko Plazibat, 3. 11. 2021.

Za svoj rad na projektu nagrađeni smo nagradom  eTwinning oznakom kvalitete - učenici 3.a  i autorica projekta.

Projekt je započeo početkom rujna 2020. godine  i  trajao je do lipnja 2021. . Namjena je bila  potaknuti učenike na istraživanje promjena u prirodi tijekom godišnjih doba, razvijati ljubav prema prirodi, poticati zanimanje za istraživanje promjena u prirodi, upućivati ​​na važnost i korisnost boravka na svježem zraku.

U projektu je sudjelovalo 50 projektih partnera iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije i Turske. Suradničkim radom učenici su izradili  zajedničke e- knjige kroz godišnja doba i tako prikazali sve svoje aktivnosti tijekom projekta.

Radni postupak

Predstavljanje partnera u projektu
Uočavanje glavnih obilježja godišnjih doba tijekom godine
Utjecaj godišnjih doba na biljni, životinjski svijet i rad ljudi