« Prosinac 2021 »

NATJEČAJ ZA UČITELJA/UČITELJICU RAZREDNE NASTAVE ZA RAD U PRODUŽENOM BORAVKU - REZULTATI PISANE PROVJERE I POZIV NA INTERVJU
Autor: Marinko Plazibat, 26. 10. 2021.

Republika Hrvatska
Osnovna škola Retfala
Kapelska 51a, 31000 Osijek
KLASA: 112-07/21-02/10
URBROJ: 2158-23-21-07
Osijek, 26.10.2021.

ZAPISNIK I POZIV

Pisana provjera kandidata koji su dostavili potpunu i pravovremenu prijavu na natječaj i ispunjavaju uvjete natječaja: KLASA: 112-07/21-02/2 URBROJ: 2158-23-21-01, od 06.09.2021. za prijem na radno mjesto  - učitelj/učiteljica razredne nastave za rad u produženom boravku, jedan izvršitelj, neodređeno radno vrijeme, puno radno vrijeme održana je dana 26. 10. 2021. godine s početkom u 12.30 h u prostorijama OŠ Retfala, Kapelska 51a.

Pisanom dijelu testiranja pristupili su

1. Bašić, Tihana
  2. Čik, Jelena
  3. Horvatović, Andrea
  4. Junušić, Sanja
  5. Krstić, Igor
  6. Škorić, Stefani
  7. Zelić, Jelena

Razgovoru (intervjuu) pristupit će kandidati koji su ostvarili 60% i više na pisanom dijelu testiranja.

Razgovor (intervju) održat će se u četvrtak, 28. 10. 2021.godine s početkom u 12,30 sati uz poštivanje epidemioloških mjera.

Sukladno članku 8. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Retfala, Osijek,

na razgovor (intervju) s Povjerenstvom pozivaju se slijedeći kandidati  :

1. Bašić, Tihana

2. Čik, Jelena