« Prosinac 2021 »

Dani kruha, dani zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Marinko Plazibat, 21. 10. 2021.

U holu škole bili su postavljeni stolovi na koje su učenici ostavljali doneseno. Uslijedio je program učenika dodatne nastave, pod vodstvom nastavnice Ljiljane Mandurić, u kojem smo se prisjetili što je sve potrebno da bi nastao kruh, prisjetivši se Isusa koji je kruh života, te za što sve moramo biti zahvalni u svojem životu.  Nakon toga je uslijedila molitva kapelana Krešimira te blagoslov donesene hrane, ali  i svih nas.

Kako smo zahvalni na svemu što imamo, i ove godine odlučili smo donirati hranu onima koji ju nemaju te je organizirana humanitarna akcija. Prikupljena je nekvarljiva hrana u velikim količinama, koja će biti proslijeđena humanitarnoj udruzi Rijeka ljubavi u našemu gradu. Hvala svima.

Ljiljana Mandurić