« Prosinac 2021 »

Državna natjecanja NAGRAĐENI NAJUSPJEŠNIJI
Autor: Marinko Plazibat, 18. 6. 2021.

Igor Kopić, ravnatelj OŠ „Retfala“, organizirao je 15. lipnja 2021. primanje za naše učenike koji su ove školske godine sudjelovali na državnim natjecanjima te za njihove učitelje i roditelje.  Riječ je o državnim natjecanjima iz automatike, geografije i povijesti, na kojima su se iskazali Ivan Stranjak i Matej Potkovac (8.a), Petra Kristić (5.a) i Tena Vladetić (8.b). Njihovi su mentori učitelji Aleksandar Bojanc-Štembergar i Mirko Andrić te učiteljica Maja Holoker.

Učenici su na dar dobili pametne satove i poklon-bonove u Ferivi sportu, a učitelji knjige.

Više o natjecanjima pročitaj na: