Natječaj za učitelje/učiteljice razredne nastave

Autor: Marinko Plazibat, 9. 10. 2018.

Na temelju članka 107. i 114. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08., 86/09.,92/10., 105/10.-ispr.,90/11.,16/12. ,86/12. , 94/13. , 152/14., 7/17., 68/18.) ravnateljica

Osnovne škole Retfala, Osijek, objavljuje

za popunu radnog mjesta

1. UČITELJ(ICA) RAZREDNE NASTAVE - 1 (jedan) izvršitelj(ica), puno, određeno radno vrijeme , zamjena.

UVJETI:  Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa kandidati trebaju ispuniti i posebne uvjete: poznavanje hrvatskoga jezika i latiničnog pisma i odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja iz članka 105. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi .

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj  stranici  i oglasnoj ploči Škole (od 09.10. do 17.10.2018.godine).

Kandidati će biti obaviješteni o izboru u roku trideset (30) dana od dana donošenja odluke o izboru putem web stranice Škole :www.os-retfala-os.skole.hr

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

UZ PISANU I VLASTORUČNO POTPISANU PRIJAVU NA NATJEČAJ KANDATI SU OBVEZNI PRILOŽITI SLIJEDEĆU DOKUMENTACIJU( isprave se prilažu u neovjerenom presliku uz obvezu kandidata da nakon izbora dostavi izvornike istih):

- životopis,

- dokaz o državljanstvu,

- presliku diplome o stečenoj stručnoj spremi,

- dokaz o evidentiranom radnom stažu (potvrda ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

- uvjerenje  nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.) uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, navedenim na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja poveznica:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13. , 152/14., 39/18.) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i dokaz o statusu osobe s invaliditetom.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48.f  Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata (NN 33/92,77/92,27/93,58/93,2/94,108/95,108/96,82/01,103/03 i 148/13) dužna je uz prijavu priložiti osim dokaza o ispunjavan ju traženih uvjeta i potvrdu o statusu vojnog/civilnog invalida rata i dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostaviti na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA RETFALA, Kapelska 51A, 31000 Osijek,

s naznakom „Za natječaj“.

Blaženka Jelaš

KLASA: 112-07/18-02/3