Izabrane najpovoljnije ponude za organizaciju ekskurzije sedmih razreda

Autor: Marinko Plazibat, 14. 2. 2018.

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju ekskurzije sedmih razreda OŠ "Retfala", Osijek  obavilo je 13. veljače 2018. godine otvaranje ponuda. Nakon razmatranja tri pristigle ponude utvrđeno je da sve tri udovoljavaju uvjetima Javnog poziva 4-2017./2018. To su ponude agencija Astralis, Orion Tours i Brod Tours.

Zajednički roditeljski sastanak održat će se u ponedjeljak 26. veljače 2018. s početkom u 18.30 sati, a na njega su pozvani i predstavnici svih agencija čije su ponude prihvaćene.