Večer matematike u našoj školi UŽIVALI U MATEMATIČKIM IGRAMA

Autor: Marinko Plazibat, 7. 12. 2016.

U našoj je školi i ove godine, 1. prosinca 2016., održana Večer matematike. Riječ je o skupu interaktivnih radionica u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva u kojima sudjeluju učenici i roditelji, a koje matematiku učenicima čine zanimljivom i zabavnom.

Sudjelovalo je 206  naših učenika od 1. do 8. razreda, roditelji i učitelji. Sudionici radionica obilazili su „matematičke centre“ i birali aktivnosti u kojima žele sudjelovati te uočili i zabavnu stranu matematike. Učenici, a i roditelji uživali su u matematičkim igrama.

Napisala: Ružica Jerbić, učiteljica RN

Fotografije pogledajte u nastavku teksta.